דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

דיסק און קי - מוצר כל כך קטן שמפיק כל כך הרבה תועלת

דיסק און קי- מוצר כל כך קטן שמפיק כל כך הרבה תועלת

הוא מינימלי אך ניתן לעשות בו שימוש בכל מקום, הרי זהו הדיסק און קי. מה היתרונות של המכשיר? כיצד הוא יכול לשמש אתכם? ומדוע הפך לכל כך פופולרי? אין ספק שדיסק און קי מרכז כמה וכמה יתרונות גדולים במוצר אחד קטן.

 

הידעת? דיסק און קי זו המצאה ישראלית!

 

דיסק און קי ובשמו העברי: חסן נייד, הנו פרי המצאתה של חברה ישראלית. מדובר באמצעי אחסון קטן, יעיל ושימושי אשר עליו ניתן לאחסן כמויות גדולות של מידע ממוחשב ולשאת אותו עמכם ממקום למקום ללא בעיה. העובדה שהוא יכול להתחבר לשקעי USB שונים ורבים מאפשרת להעביר נתונים ממנו ואליו במהירות גבוהה, מה גם שניתן למחוק קבצים ולעשות בו שימוש רב פעמי.

 

גודל מינימליסטי ושטח אחסון מקסימלי

 

אין ספק כי פונקציונליות עומדת בראש יתרונותיו של מכשיר האחסון הזעיר ולו רק בגלל האפשרות ליהנות משטח אחסון נרחב על מכשיר שגודלו מינימלי. כמובן שמאז המצאתו ועד היום, שטח האחסון רק גדל והוא מתאים לצרכים המודרניים. רק על מנת לסבר את האוזן, כיום באפשרותכם לרכוש דיסק און קי אשר יכול להכיל כמות כה גדולה של מידע וזיכרונו הנו כחצי מזיכרונו של המחשב הביתי.

 

מידת עמידות גבוהה ושימוש פשוט ונוח

 

זוכרים איך בעבר היינו נוהגים להעביר מידע? נכון, בעזרת צריבה על דיסקים. לשיטה זו היו חסרונות רבים אשר בין היתר הושפעו ממידת עמידותם של הדיסקים ומנטייתם להישבר, להישרט או להיסדק. אין כך הדבר כאשר מדובר בדיסק און קי. אותו אין צורך לשמור בתנאים מוקפדים, הוא הרבה יותר עמיד, אינו נשרט בקלות ואף ניתן לחבר אותו למחזיק המפתחות שלכם. כמו כן הדיסק און קי יכול לשרת אתכם למשך שנים רבות ולעשות זאת על הצד הטוב ביותר, מה גם שניתן לעשות בו שימוש חוזר ואף לאתחל אותו כמו מחשב.

 

פתרון אוניברסלי

 

למרות שמדובר בהמצאה ישראלית הדיסק און קי הוא אוניברסלי וניתן לעשות בו שימוש בכל מקום ובכל מחשב ברחבי העולם. כל שצריך הוא שקע USB אליו ניתן להתחבר ולהעביר מידע. הדבר מקבל משנה תוקף במיוחד כאשר טסים לחו"ל לכל מטרה ורוצים מידת נגישות גבוהה למידע אשר נמצא על המחשב שנשאר בבית או בעבודה בקלות ומכל מקום בו הנכם נמצאים.

 

רב פעמיות שאין לה תחליף

 

שטח האחסון של המכשיר הזעיר מאפשר להוסיף אליו מידע בכל רגע נתון, ללא צריבה ואף ללא הצורך למחוק קבצים, בניגוד לדיסקים עליהם אפשר היה לצרוב מידע באופן חד פעמי. יתרון זה מוביל לכך שניתן לעשות בו שימוש רב פעמי ואף לאחסן את המידע לאורך שנים. בל נשכח שמדובר במכשיר המתפקד כזיכרון נייד וניתן להעביר אליו כל סוג של מידע במהירות מרבית.

 

שלל עיצובים מדליקים

 

אז נכון, לדיסק און קי ישנם יתרונות רבים אשר נותנים את הטון ונחשבים למאוד פונקציונליים, אולם כיום אי אפשר להתעלם מן העובדה שהוא מגיע בשלל עיצובים מדליקים לבחירה. כתוצאה מכך הוא יכול לתת מענה גם כמתנה מדליקה לעובדים, ללקוחות, לספקי שירותים או סתם לאנשים שאתם אוהבים ויודעים כי יפיקו מכך שימוש רב. בין העיצובים היותר מתקדמים אפשר למצוא: עטים, צמידים, כרטיסים ואף דגמים תלת ממדיים המעוצבים על פי דרישה.

לסיכום, אין ספק כי מדובר בהמצאה גאונית אשר שינתה את המפה ואת הדרך שבה אנו מעבירים ומאחסנים מידע. לרשותכם מגוון גדול של אפשרויות בחירה אשר יתאימו הן לשימוש אישי והן כמתנה.