דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

דיסק און קי- גאווה ישראלית

דיסק און קי- גאווה ישראליתרגע לפני הענן, הגיע לו מוצר כחול לבן, אשר שינה את הדרך שבה אנו משתמשים במחשב מן הקצה אל הקצה. דיסק און קי. מדוע מוצר זה כל כך גאוני? ומה הן האפשרויות שהוא מציע למשתמשים?

לפני שהדיסק און קי הגיח לאוויר העולם, השימוש שלנו במחשבים היה מוגבל. אם רצינו להעביר מידע ממקום למקום היה עלינו לרכוש דיסק לשם כך, אשר מלבד כל המשתנים שהיו צריכים לעבוד כדי שהורדת הקבצים תתאפשר, הדיסקים ולפניהם הדיסקטים היו פשוט מסורבלים, תפסו הרבה מקום והיה צריך לשמור עליהם מכל משמר, על מנת שלא ישרטו או יתבלו. הדיסק און קי, כשמו כן הוא, בעל חיבור USB וגודלו המזערי אינו עולה על מפתח, אותו ניתן לתלות על מחזיק המפתחות ולשאת אתנו לכל מקום אליו אנו הולכים.

 

דיסק און קי- קצת היסטוריה 

הדיסק און קי הומצא על ידי חברה ישראלית שנקראת אם-סיסטמס. בזמנו הייתה זו המצאה שגרמה למהפכה של ממש, החסן נייד לשמירת נתונים לא היה קיים וכל הנתונים עד אז נשמרו על כונן נייד. למכשיר הזעיר הייתה הצלחה מסחררת והוא הפך לפופולרי בכל העולם, דוגמה לכך היא העובדה ששמו של המוצר הפך לשם גנרי של הטכנולוגיה המדוברת. בעוד שבתחילת הדרך כמות הזיכרון הייתה מוגבלת והמחיר של המכשיר היה גבוה, עם השנים הטכנולוגיה התפתחה, הקיבולת הוגדלה והמחיר לצרכנים ירד משמעותית.

 

המצאה כחול לבן

מעסק לעסק: שיתוף פעולה בין עסקים מקומיים יכול להעצים את הכלכלה ולהפוך את קהילת היזמים והעסקים להרבה יותר חזקה ויציבה. לכן אחד היתרונות של השימוש בדיסק און קי טמון בכך שמדובר במוצר ישראלי, כחול לבן. העובדה שחברה ישראלית הגיעה כל כך רחוק והפכה למותג מצליח בכל העולם זו סיבה לגאווה ולרכישת דיסק און קי. ואם זו סיבה לא מספיק טובה על מנת לעשות בו שימוש, אז הטכנולוגיה שהוא מציע, לצד האפשרויות לקידום ושיווק עסקים באמצעותו, יחשבו לסיבות מוצדקות.

 

גודל מינימלי ומנעד אפשרויות מקסימלי

יתרון נוסף אשר הופך את הדיסק און קי למוצר כל כך גאוני הוא גודלו לעומת ביצועיו. מדובר במוצר קטן, בגודל מחזיק מפתחות אותו ניתן לשאת בכיס או בארנק אשר יכול להכיל כמות גדולה של מידע. כמות המידע משתנה בהתאם לנפחו ולכמות הזיכרון שהוטמעה בו, אולם אין ספק שניתן להעלות עליו סרטים, מסמכים ועוד. כמו כן כיום ניתן למצוא התקנים אשר כוללים שפע של פונקציות מתקדמות כמו למשל הצפנת מידע, נגן מוזיקה, הגנה מפני ווירוסים ושלל אפשרויות שהופכות את השימוש בו לידידותי, נוח ואופטימלי.

 

היכולת לעבוד מכל מקום ובכל זמן

אם בעבר העבודה מול המחשב הייתה מוגבלת והיה עלינו להשתמש במחשב האישי או המשרדי כי עליו הופיע כל המידע, הדיסק און קי שינה את כללי המשחק ופתח דלת לעולם חדש של אפשרויות. מאותו רגע בו הומצא הוא אפשר לאנשים לעבוד בכל מקום ובכל זמן, כל שעליהם לעשות הוא להעתיק את המידע להחסן הנייד ולקחת אותו עמם. בעזרת חיבור USB, אפשר להעלות את המידע למחשב מארח, לאתר את הקבצים הנחוצים ולסיים את המטלות גם כשנמצאים מחוץ למשרד. בעידן של לפני הענן, הייתה זו המצאה חסרת תקדים.

 

מטרה אחת, אינספור עיצובים

מאז המצאתו ועד היום, הדיסק און קי שינה את פניו בדרכים רבות וכיום ישנו מגוון רחב של מוצרים תחת אותה הגדרה. דיסק און קי בצורת שאקל, אוניברסלי, עם תאורה, קריסטלי, עגול, מלבני, מתכתי. דיסק און קי בצורת מפתח או עשוי מ- PVC. דיסק און קי תלת ממדי, בצורת צמיד או שרוך לצוואר, עט או כרטיס קסמים משולב, כל אלו ועוד הן אפשרויות עיצוביות המתאימות למגוון של מטרות ושימושים. המגוון הרחב של מוצרי דיסק און קי הפך את המוצר לבחירה הפופולרית על בעלי עסקים שמחפשים אחר מתנות ומוצרי קידום ממותגים לחלק ללקוחות, לעובדים ולספקים בעת אירועי חברה, כנסים, תערוכות או כמתנה לחגים.

 

כמעט שאין אדם שלא ימצא את הדיסק און קי כשימושי לכן מדובר במתנה נפלאה ומאוד חיונית. תחשבו על הזמן היקר שמוצר זה חוסך ועל היעילות המרבית, בחנו את שלל העיצובים שקיימים ותוכלו להבין את כל הסיבות שהופכות את המוצר הזה לפשוט גאוני.