גאדג'טים טכנולוגיים ממותגים

גאדג'טים ממותגים לפרסום ומיתוג עסקים

גאדג'טים ממותגים לפרסום ומיתוג עסקים מאז ומתמיד שמוצרי קידום מכירות נחשבים לחלק בלתי נפרד מקמפיין שיווקי מוצלח, יש להם השפעה חיובית על הלקוחות וכן הם מגבירים את המודעות למותג. עם זאת כדי שהם יממשו את ייעודם, עליהם להיות כמה שיותר אטרקטיביים ומדליקים. בשביל זה הקמנו את מגנטיקס.


הנתונים מדברים בעד עצמם: מחקרים שנערכו לאורך השנים מדדו את תרומתם של מוצרי קידום מכירות לשיווק ופרסום העסק. המחקרים גילו שמוצרים אלו הניבו תשואה טובה יותר על ההשקעה ביחס לאפיקי שיווק אחרים, שמעל 60% מהנחקרים זכרו את שם המותג בשל מוצר קידום שקיבלו ב-12 החודשים האחרונים, שכמעט 80% היו עושים עסקים עם החברה שוב ואף שמרו את המוצר שקיבלו לאורך זמן. הרושם שנוצר על החברה השתפר משמעותית אצל קצת מעט ממחצית מהנחקרים לאחר קבלת המוצר.


הכוח של המוצר הנכון


אולם  גם כאשר אלו הנתונים, אין ספק כי קיימת חשיבות רבה לבחירת המוצר אותו מעניקים. אין ספק שישנם מוצרים אשר יצרו רושם יותר חיובי ויבנו את תדמית המותג ביחס לאחרים. מחקרים בדקו גם את הנושא הנ"ל ונקבע כי בין המוצרים היותר פופולריים נמצאים מוצרי דיסק און קי, עטים ושלל גאדג'טים חשמליים ומיוחדים אשר מלבד שימושיות, גם יוצרים עניין בקרב אלו המקבלים אותם. הנה לכם חוק ברזל: ככל שהמוצר יהיה יותר איכותי כך סביר להניח שישמרו אותו יותר, ובמקרה זה ההשפעה של המוצר והמותג על הלקוחות תהיה גדולה יותר. דמיינו לכם שמקבלי המתנה נחשפים לשם המותג שלכם לאורך זמן, ולא רק הם אלא גם בני משפחתם, חברים או מכרים, עמיתים לעבודה וכל מי שבעצם נחשף אל המוצר, שכן הוא נמצא בשימוש.


גאדג'טים ממותגים משנים את התנהגותם של הצרכנים


הידעתם? אחד הנתונים היותר מעניינים על מוצרי קידום ממותגים הוא שיש להם פוטנציאל לשנות את התנהגותם של הצרכנים. המשמעות היא שצרכנים רבים יהיו מוכנים להחליף את המותג המועדף עליהם תמורת קבלת מתנת קידום מכירות חינמית, קל וחומר כשמדובר במתנה שווה. לכן, אם כחלק מאקט שיווקי אתם מחליטים לצאת בקמפיין של חלוקת מתנה בעת רכישה, רוב הסיכויים כי מדובר במהלך שיניב לכם תשואה וימשוך אליכם צרכנים חדשים, במיוחד כאשר המתנה היא גאדג'ט מדליק או כל מוצר שנתפס אצל הצרכנים כיעיל, מעוצב ואפקטיבי.


במרכז הבמה: המותג שלכם


מוצרי קידום מכירות יכולים להפנות את תשומת הלב למותג במיוחד כאשר הם ממותגים. יותר מכך, אם תבחרו את המוצר המתאים, גאדג'ט מדליק אשר ייתפס כשימוש בפני קהל הצרכנים, הם ישמרו אותו תוך שמתרשמים מכם ומגבשים את חוות דעתם על המוצר ו/או השירות שאתם מספקים. לכן כדי שהרושם יהיה כמה שיותר חיובי חשוב להשקיע במוצר הנכון, ולא לצאת ידי חובה. כאן הגאדג'טים של מגנטיקס נכנסים לפעולה ובכוחם לעשות עבורכם את העבודה: לסייע למיתוג העסק, להציג אותו כמתקדם וחדשני ולשמש את הלקוחות שלכם היטב לאורך השנים. כאשר אתם מחפשים סטנדרט גבוה של איכות, מקצועיות בלתי מתפשרת וייחודיות המוצרים שלנו הם הכתובת והם יספקו בדיוק את המענה הדרוש.


ועכשיו, רעיונות מדליקים של מוצרי קד"מ 


מוצרי קידום מכירות יש בשפע אך איך בוחרים מוצרים שפשוט עובדים? הרשו לנו להמליץ לכם:
• קוביית קסמים עם לוגו הולוגרמי
מאוורר אישי מותג בתאורת לד
• רמקול BT עם תאורת לד
• מטען שולחני אלחוטי
• זיכרון נייד אוניברסלי
• מקלדת אלחוטית מתקפלת BT
• שעון ספורט מתקדם כולל מד דופק
משקפי מציאות מדומה VR
• ועוד...


ההזדמנות לשנות את עולם המציאות שלכם


גאדג'ט מדליק מהווה השקעה טובה בהרבה יותר בהשוואה לפרסומת, שכן מוצר זה נשאר בקרבת הלקוח ומשפיע על תפיסתו במידה רבה יותר. במגנטיקס אנו מזמינים אתכם להשקיע במוצר אשר יקדם את העסק וישאיר אותו בתודעה, לפחות עד הפעם הבאה שתחליטו לצאת באקט שיווקי זהה. אנו מעמידים לרשותכם אפשרויות בחירה רבות על מנת שתוכלו לבחור את מוצרי הקידום המתאימים ביותר לעסק שלכם. כמו כן נשמח לייעץ על סמך הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים, ועם הייעוץ וההכוונה הנכונים תוכלו לבחור במוצרים שיקלעו בול למטרות שלכם.


לפרטים נוספים אודות הגאדג'טים המומלצים שלנו צרו עמנו קשר, נשמח לסייע לכם לבצע את הבחירות הנכונות ביותר לעסק שלכם.