מאמרים

גאדג'טים מגניבים לטלפון הסלולרי

שימוש במגנטים כמתנות

הטלפון הסלולרי שלנו הוא כל עולמנו. אנחנו מדברים איתו, שומרים בו תמונות, קבצים, רואים בו בסרטונים וסרטים ומשתמשים בו בכל הזדמנות אפשרית שיש לנו. ישנם אביזרים שיכולים בהחלט לתרום לחוויית השימוש שלנו ואף להעשיר אותה. המשיכו בקריאת המאמר שלנו ותוכלו לגלות את הגאדג'טים הכי פופולריים למכשיר הסלולרי שלכם.

 

כיסוי שהוא סוללת גיבוי ומטען נייד

איזה כיף זה לקבל שני מוצרים במוצר אחד! גם כיסוי שישמור על הטלפון הסלולרי וגם שיתפקד כסוללה, כאשר הסוללה של הטלפון הסלולרי שלכם הולכת להיגמר. היתרון בכיסוי הזה הוא הכפלת זמן השימוש במכשיר. ניתן לתת את הכיסוי הזה במתנה ללקוחות חדשים וקיימים שלכם וגם להדפיס עליו את לוגו החברה והטלפון שלכם. מדובר על אחד מבין מוצרי הפרסום שיהיו הכי שמישים והכי אפקטיביים שתוכלו לתת במתנה ללקוחות שלכם. אתם כמובן מהצד השני, תרוויחו פרסום מצוין לעסק או לחברה, שכן ברגע שהלקוחות ישתמשו בכיסוי הזה, תהיה לכם פרסומת תמידית, כי הלוגו והטלפון שלכם יופיעו כל הזמן על הכיסוי. מדובר על עלות שמסתכמת בכמה עשרות שקלים.

 

רמקול בלוטוס

מרבית האנשים מאחסנים את המוסיקה בטלפון הנייד שלהם. לפעמים בא לכולנו לשמוע את המוסיקה לא על ידי האוזניות או בעוצמה שרמקול המכשיר מציע, אלא בעוצמה קצת יותר גדולה. על כן, ניתן לרכוש רמקול בלוטוס. מדובר על גאדג'ט קטן ומגניב שמשדר את המוסיקה על ידי התקן בלוטוס שנמצא במרבית הטלפונים, שתוכלו לקחת לכל מקום – למפגש עם המשפחה או עם החברים, לים, לבריכה ואפילו לחופשה בארץ אחרת. את הרמקול הזה, תוכלו גם למתג עם הדפסה של לוגו החברה או העסק שלכם. חלקו את הרמקול בכנסים או ללקוחות שלכם ותוכלו לדעת שנתתם מוצר פרסום בצורת מתנה, בו ישתמשו ורק ייהנו ממנו. העלות עשויה להסתכם בכמה מאות שקלים.

 

אוזניות אלחוטיות

מדובר על אוזניות ללא חוט, שפועלות על ידי שימוש בהתקן בלוטוס. כל מה שיש לכם לעשות הוא להפעיל את הבלוטוס במכשיר שלכם ולהפעיל אותו גם באוזניות. כך תוכלו לשמוע מוסיקה ישירות מהטלפון הסלולרי, בקלות ובכיף. גם את האוזניות ניתן למתג ללא בעיה, על ידי הדפסת הלוגו של החברה. העלות עשויה להסתכם בכמה מאות שקלים.

 

מקל סלפי

כיום, אנחנו שומעים הרבה את הביטוי "סלפי". המשמעות שלו היא צילום עצמי. במקום לנסות לבצע זאת עם החזקת המכשיר הסלולרי בצורה לא נוחה, ניתן לרכוש מקל סלפי. כך אנחנו לא צריכים להחזיק את הטלפון ביד ואנחנו יכולים לבצע את צילום הנוף או החברים מסביב, בצורה נוחה וקלה. מוצר זה הפך להיות אחד מבין מוצרי הפרסום הפופולאריים ביותר, בכל הקשור לקידום מכירות לסלולרי. הוא ניתן בכנסים, בתערוכות והוא מחולק גם לעובדים. ניתן לפרסם עליו את לוגו החברה או העסק ולתת אותו עם שלט בלוטוס או רק את המקל עצמו. מדובר על עלות שאיננה גבוהה ותסתכם בכמה עשרות שקלים.

 

שורה תחתונה

את כל הגאדג'טים הללו, ניתן לבחון לעומק בחנויות שונות, בהן חנויות טלפונים. תוכלו לקבל הדגמה על המוצרים, לבדוק את המפרט הטכני ולראות באיזה מוצר הכי כדאי להשתמש על מנת לקדם ולפרסם את העסק או החברה. את ההדפסה, ניתן לעשות בחנויות מתמחות. במידה ואתם מעוניינים לרכוש כמות גדולה מהמוצרים הללו – בדקו את המחירים גם דרך חנויות הטלפונים המוכרות את האביזרים הללו וגם אצל חנויות המשווקות מוצרי פרסום.