מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

גאדג'טים ומתנות ממותגות לחג

גאדג'טים ומתנות ממותגות לחגחגים הם מועדים למתנות. בעלי חברות ועסקים מנצלים את המתנות לשיווק המותג שלהם. הם עושים זאת באמצעות הענקת מוצרי קד"מ ממותגים. חברה המשווקת מגוון עשיר של מתנות לחג בפרט ומתנות בכלל מציעה מוצרי פרסום שניתן למתג אותם בלוגו העסק שלכם.

 

מתנות ממותגות כשי לחג לעובדים


חלק גדול מהמוצרים המוענקים כמתנות לחג הם אביזרים לסביבת עבודה ממוחשבת. מוצרי פרסום מעשירים את שולחן העבודה, מקלים על העבודה,  הופכים אותה לנעימה יותר.
כאשר אתם מעניקים מתנה ממותגת אתם ממנפים בעצם הענקתה את עצמכם - כבעלי המותג. הערך המוסף של המתנה הוא בחיזוק התדמית שלכם בתודעת מי שמקבלים אותה. המתנה הממותגת מהווה, בנוכחותה הקבועה, תזכורת מתמדת.

דיסק און קי ממותג, פנס אישי, מחשבון אישי, מעמדים שולחניים דקורטיביים עם עטים, כיסויים לסמארטפונים ומטענים עם כניסות USB – אלה ועוד יתקבלו תמיד כמתנות מוערכות.

האפקט השיווקי העצום שיש למוצרי פרסום הניתנים כמתנות (וההיפך) יוצר מכפיל כוח הן של המוצר והן של המתנה. על מנת להתוודע אל מבחר המתנות ולבחור מתוכן את המתאימות ביותר מומלץ לבקר בתצוגה שפתוחה בפניכם באתר של חברה המשווקת גאדג'טים ומתנות לחג.
בשנים האחרונות תופסים הגאדג'טים תאוצה: מעביר מצגות אלחוטי, מנורה שולחנית USB, פרח סולארי, מגן מסך לאייפון,  כיסויים ואביזרים נלווים לסמארטפונים, מוצרים למעקב ולריגול כגון משקפיים ם מצלמה נסתרת (מתנה נהדרת לחשדניים שבינינו), שעונים מעוררים מיוחדים ועוד.


גאדג'טים דקורטיביים ושימושיים


היצע עשיר של גאדג'טים ממחיש את הדרישה לאביזרים המנעימים את החיים, מקלים עליהם, מוסיפים להם עניין ומאפשרים להילחם בשעמום. יש גאדג'טים שימושיים ואפקטיביים ביותר בעוד ייחודם של אחרים הוא בהיותם פריטים דקורטיביים המוסיפים נופך מיוחד לעיצוב משרד או בית.
גאדג'טים כמוצרי פרסום הם מתנה משתלמת ומועילה הן למעניקים אותה והן למקבלים אותה. היא מחברת בין  ספקי המוצר והשירות ובין הנהנים מהם. היא מהווה אות וסימן ועדות לכדאיות ולתועלת העשויה לצמוח לאלה ולאלה.

מוצרי קד"מ המוענקים כמתנות בחגים –הן כתוספת למתנה והן כמתנה בפני עצמה הם אפיק שיווקי מוכר ולגיטימי בהחלט. מי שמשכילים לנצל את החגים למתנות ממותגות מבצעים בכך פעולה חשובה לשימור לקוחות קיימים ולרכישת לקוחות חדשים.
ועדי עובדים המחפשים מקור לאיתור גאדג'טים ומתנות ממותגות לחג  יכולים למצוא את מבוקשם באתר החברה, המציעה מגוון גדול של חלופות. רכישת כמות גדולה של פריטים תוזיל את העלות הכוללת.

אף שחלק הארי של הפעילות השיווקית של חברות ועסקים מתבצע, באופן טבעי ומתבקש באמצעות האינטרנט, עדיין לא נמצא תחליף עצמתי בעל אפקט רגשי מוכח למתנה ממשית, ממותגת, המוענקת ישירות, פנים אל פנים.
מי שמשכילים לנצל את המתנות לחג לחיזוק המותג שלהם בעצם חשיפתו לעיני המקבלים את המתנה יוכלו להיווכח במשך הזמן כי יש חשיבות והשפעה ניתנות למדידה בעצם הענקת מוצרי פרסום כמתנות.