מאמרים

גאדגטים בעולם המתנות

גאדג'טים כמתנותכל חברה משווקת את עצמה בדרכים רבות. אחת מאותם דרכים היא באמצעות מתנות עליהם מופיע לוגו החברה או הסלוגן. רוב החברות מעניקות מתנות אלו ללקוחותיה ולעובדים שלה מדי חג או אירוע מיוחד. הדגש תמיד יהיה על מתנות פונקציונאליות עם נראות אטרקטיבית. בצורה זו העובדים או הלקוחות יחשפו את המוצר ושם החברה כל אימת שהם משתמשים באותו מוצר. מדי שנה קיימת דילמה באשר למתנות אשר כדאי לקנות ולהעניק ללקוחות ולעובדים. בשנים האחרונות גאדג'טים שונים הם הבחירה המועדפת של רוב החברות.

 

מהו גאדג'ט?

רבים אינם יודעים מהי הכוונה כאשר מדברים על גאדג'טים. אחרים בטוחים שמדובר רק על כל מיני עזרים למכשירים סלולאריים או משחקי סוני בטלביזיה. גאדג'ט תמיד יהיה מוצר אותו ניתן יהיה לרכוש. מוצר זה תמיד יתבסס על חידוש כלשהו או פטנט טכנולוגי לרוב מעולם האלקטרוניקה ומחשבים. התרגום של גאדג'ט בשפה העברית הוא 'חפיץ'. חשוב לדעת כי למרות שרוב הגאדג'טים הם חפצים, אין זה מחייב, שכן יש אפליקציות מסוימות אשר גם נחשבות כגאדג'טים.


מוצרי קידום מכירות לחברה

בן אם אתם חברת בניית אתרים, סטארט אפ או כל סוג אחר של חברה, אם אתם חברה אשר מעוניינת לבחור במספר מוצרים עליהם תדפיסו את הלוגו של החברה ובהם תשתמשו על מנת לפרסם את החברה, בוודאי תשמחו לשמוע כי כאן יש לכם רשימה ארוכה מאוד של מוצרים אשר יכולים "לעשות את העבודה".  החוכמה היא תמיד לבחור במוצרים שימושיים וזאת על מנת להבטיח כי הלקוח או העובדים תמיד יסחבו את אותו פריט איתם שכן יכול להיות שהם יצטרכו להשתמש בו. דבר זה יכול להיות מחשבון דק בצורת כרטיס, מעמד לסמארטפון, פנסים נטענים, זרוע לטלפון הסלולארי, תגי מזוודה בצבעים בולטים ועוד.


 

מתנות לחגים ואירועים מיוחדים

כאן מדובר על מתנות הניתנות לעובדים וללקוחות החברה. ככל שהחברה תשקיע יותר במתנות חדשניות, כך היא גם תהנה מכך שהלקוחות והעובדים שלה יהיו מרוצים ושישווקו אותה בצורה הטובה ביותר.  בשנים האחרונות רוב החברות שמות דגש על גאדג'טים:

  • דיסק און קי ממותג - חברה יכולה להזמין דיסק און קי בצורת צמיד, בצורת כרטיס ובצורות שונות נוספות. נכון להיום כמעט כל אחד זקוק לדיסק און קי לטעינה ונעילה של קבצים מהמחשב. ניתן להזמין דיסקים עם אותה גרפיקה צבעונית בה החברה מעוניינת, הלוגו ופרטי ההתקשרות שלה.
  • עכבר מתקפל- גאדג'ט נוסף לו זקוק כל אחד אשר עובד על מחשב הוא עכבר נייד ומתקפל. ניתן להזמין עכברים אלו בצבעים רבים ובנרתיק נשיאה מרשים. חשוב לציין כי העכבר מתקפל לשישים אחוזים מהגודל המקורי שלו.
  • מעמד שולחני לסמארטפון- מעמד זה הוא גם מפצל וגם משמש כמטען למכשיר הסלולארי.
  • מיני קוביית רמקול- כאן מדובר על קובייה קטנה וצבעונית אשר משמשת כרמקול. ניתן לבקש שעל כל אחת מהקוביות יחרטו את שם החברה. ניתן לחבר רמקול זה למחשב, לסמארטפון, דיסק און קי ועוד.