מתנות למשרד

בחירת מתנה לפי אופי המשרד

מתנות למשרדמה לתת מתנה? מי מאתנו לא התלבט בדילמה זו. הקושי לבחור את סוג המתנה נובע מסיבות שונות: למי שאמור לקבל את המתנה יש כבר כל מה שניתן לחשוב עליו, המתנה שמתאימה לו יקרה מכפי יכולתנו לשלם את עלותה, אי ידיעה מה הטעם וההעדפה של מקבל המתנה ועוד סיבות.

 

כאשר אנחנו מתכננים מתנה לעובדים במשרד אנחנו עשויים או עלולים- תלוי באופן שבו אנחנו תופסים את הנושא- להיקלע למצב, שבו נתלבט בין חלופות שונות. בהינתן מסגרת תקציבית קצובה, מוגבלת, עלינו לבחור מתנה שנוכל לממן את עלותה ועם זאת מתנה מכובדת, מרשימה ואולי אף שימושית. מתנה אטרקטיבית ואפקטיבית.

 

בשל סוג העיסוק והאופי של עבודה משרדית, יש מתנות שתמיד עשויות להתאים ולהתקבל בעין יפה: דיסק און קי ממותג, כיסויים לסמארטפונים, עכברים אלחוטיים, רמקולים אלחוטיים בצורות, בגדלים ובצבעים שונים, לוח שנה עם תמונות עובדי המשרד, מעמדים לטלפון סלולארי, גאדג'טים שונים, מפצלי USB רב שימושיים ועוד. המכנה המשותף למתנות אלה ולעוד רבות אחרות מלבדן הוא האפשרות למתג אותן. מתנה ממותגת מהווה גם פלטפורמה שיווקית ובכך היא משלבת את המהנה והמרגש עם המועיל והמשתלם.

 

מתנות שעושות טוב על הלב

מתנה שעומד מאחורי רעיון ומושקעת מחשבה בבחירתה, בעיצובה ובאופן הענקתה היא מתנה שתמיד עשויה להתקבל בהוקרה ובהתרגשות, שהרי מי מאתנו אינו אוהב מתנות ("שונא מתנות יחיה" הוא פסוק שאין לו כל אחיזה במציאות...) מתנה קטנה עשויה להשיג אפקט גדול. ספלים ממותגים, מחזיקי עטים, פנקסים ויומנים ושאר הפקות דפוס מעוצבות, מתנות עם חריטה והקדשה אישית, אלה הן רק דוגמאות אחדות בלבד מתוך היצע עשיר ומגוון ביותר של מתנות.

אם אתם מחפשים רעיון למתנה המיועדת למשרד כולו ולא למי מעובדיו- רצוי ומומלץ לבקר בו ותוך כדי השהייה בו ולסרוק את המתחם ולנסות לראות מה חסר בו, מה עשוי להעשירו, מה יכול להוסיף לו  ערך מוסף. כל מתנה שנעים לקבל אותה והיא עושה טוב על הלב היא מתנה ראויה ורצויה.

 

מתנה ממותגת

מתנה ממותגת היא מתנה שאינה מתכלה לא עבור הנותן ולא עבור המקבל. כשהיא תלויה על קיר במשרד או מונחת על שולחן בו, כשהיא מונחת בתוך ארון זכוכית או מונחת על אחד המדפים היא שקופה וגלויה לעין כול. רמקול, עכבר אלחוטי מתקפל,מעמד שולחני ומטען אוניברסאלי לסמארטפון,  מתאם USB למגוון מכשירים ניידים, משטח רב יישומי לעכבר כולל WEBKEY, מחשבון שקוף, מחזיק מפתחות מיוחד ועוד, כל אלה פריטים שבכל משרד עשוי להימצא להם מקום מרכזי ומכובד, שיהיה בו ביטוי לכבוד ולהוקרה שרוחשים במשרד כלפי מי שהעניק את המוצר כמתנה.

 

כאשר שוקלים איזו מתנה לתת למשרד ניצבים בפני שפע של אפשרויות. בשורה התחתונה כל מתנה שתינתן עם כל הלב תהיה מתכנה שתתקבל ותיזכר ככזאת.

מתנות למשרדמתנות למשרד