מאמרים

אין כמו חג האביב לחלוקת מתנות

אין כמו חג האביב לחלוקת מתנות

ב"מחלוקת" בין פסח לראש השנה אין ספק שבאביב יש משהו נכון יותר לחלוקת מתנות לעובדים, גם בגלל הטקסיות של ליל הסדר וגם בגלל התחושה החגיגית של העונה והאווירה המתחדשת.

 

פסח, יותר מכל חג אחר, הוא חג שבו מתכנסים כולם למשך כמה שעות ולא רק מסביב לאוכל אלא מסביב למסורות שונות. פסח הוא חג שבו מקדישים תשומת לב גדולה יותר לסמלים השונים של החג כמו גם למשמעויות שלו. בחג זה נעים יותר להעניק מתנות לא רק לבני המשפחה אלא גם לעובדים, לעמיתים לעבודה, ללקוחות ולספקים. הענקת מתנה לעובד, שתשרת אתו באמת ביום יום היא יותר ממתנה רק כדי לצאת ידי חובה, היא מתנה שמלמדת על השקעת תשומת לב ומחשבה בצרכים וברצונות ומוקירה את התרומה של עובדיכם לחברה. בעבודה יעריכו מאוד את תשומת הלב והמשמעות של הענקת השי ויתייחסו אליה כהכרת תודה מרגשת.

 

מתנות שימושיות ויפות לעין

 

פעם, נהוג היה לחלק מתנות לעובדים שישמשו את כל הבית, מתנות למטבח או לאירוח, מתנות כמו מצעים או כלי עבודה, כלי נוי וחפצים דומים אחרים. היום חושבים גם על מתנות שונות ואחרות לגמרי, מתנות שיכולות להיות אישיות ולאו דווקא ביתיות. בחג האביב אפשר להתחדש גם במתנות נוספות כמו גאדג'טים שחסרים בדרך כלל לעובדים, שמשמשים אותם בבית או בעבודה, או כאלה שמעולם לא חשבו לקנות לעצמם אבל הם הופכים את החיים לנוחים מאוד. לא תמצאו בית שאין לו צורך בפריטים הקטנים והמעוצבים האלה, שממלאים תפקיד כל כך משמעותי בחיים המודרניים ומאפשרים לכם להוסיף לוגו, כך שהן הופכות גם לאמצעי פרסום בכל מקום שאליו מגיע העובד ומספקות עוד אפיק להפצת מידע עליכם.

 

למה דווקא גאדג'טים ומתנות מודרניות?

 

מתנות לעובדים ולכל אדם, בעצם, הופכות פופולריות יותר ויותר משום שהחיים המודרניים הגיעו כבר לכל מקום והצרכים של העובדים השתנו ללא היכר. במקום לבלות את שעות הפנאי במשחקי שולחן או ספורט, או כל מנהג ותיק אחר שסיפק הזדמנות להעניק מתנות לעובדים שיענו על הרגלים אלה, המחשוב והטכנולוגיה המתקדמת הופכים את כולנו לאנשים שזקוקים כל הזמן לאביזרים תואמים. זוהי בדיוק ההזדמנות שלכם להתאים בין המתנות לעובדים לבין צרכים אלה. מתנה כמו עכברים אלחוטיים או רגילים, עם לוגו צף והדפס יפה של מסר מעניין שיזכיר את החברה שלכם, הן ללא ספק כאלו אשר ישרתו את העובדים בהתאם לרוח הזמן והתקופה.

 

מחפשים שי מיוחד לעובדים? יש לנו כמה הצעות עבורכם

 

אנו ב- Magnetix מעמידים לרשותם שלל מתנות ביניהן התקני דיסק און קי במגוון תצורות ועיצובים מרתקים, מטענים ניידים או קוביות מפצל ל-USB וכן מגוון גאדג'טים מיוחדים לחובבי הז'אנר. אפילו העכברים למחשב שהתרגלתם אליהם נראים אצלנו אחרת לגמרי וכוללים גימור אלגנטי, תוך שמספקים מענה בריא ויעיל יותר לעובדים שמבלים שעות רבות מול המחשב בעבודה וגם בבית.

 

היצע של מתנות לעובדים ללא פשרות

 

האיכות של המתנות לחג הפסח מובטחת תמיד ולו רק משום שאי אפשר להצמיד לוגו של חברה למוצר שאינו עונה על סטנדרט של איכות. משום כך, כל הגאדג'טים והמתנות שמוצעות באתר מגנטיקס מיוצרות על ידי יצרנים שעומדים בכל דרישות תקני הייצור ואיכויות המוצר המעולות ביותר והם ילוו אתכם ואת העובדים שלכם לשנים רבות וטובות. בין אם מדובר ברמקול שולחני ססגוני ומעניין, יומן המשלב מסך דיגיטלי, מטענים ניידים בשלל עיצובים ושילובים, משטחי עבודה שימושיים לטאבלטים או אפילו ערכות טיסה מפנקות לעובדים שנמצאים זמן רב בנסיעות ונושאים את הלוגו שלכם לכל מקום, בכל המוצרים שלנו מושקעת מחשבה רבה והם מתאימים לכלל העובדים.

 

הצוות המקצועי של מגנטיקס חשב על הכל כדי להעניק לכם מתנה שווה במיוחד. צרו עמנו קשר והזמינו מתנות בעלות ערך מוסף לעובדים שלכם.