מגוון רחב של מתנות לחג לעובדים

איך לצ'פר את העובדים לראש השנה?

איך לצ'פר את העובדים לראש השנה?אין עוד חג מובהק כל כך להעניק ולקבל מתנות כמו ראש השנה, שטבוע בחותם של התחלה חדשה. מתנה לראש השנה מגלמת בתוכה איחול ותקווה, ברכה והצלחה. המתנה היא הביטוי המוחשי לאיחול שנה טובה שבה אנשים מקדמים זה את זה עם בוא החג ובמהלכו.

מתנה יכולה להיות פלטפורמה שיווקית נהדרת 

חברה המבקשת לצ'פר את עובדיה בראש השנה יכולה לבחור מבין מגוון של מוצרים דקורטיביים ושימושיים גם יחד. היא יכולה להסתייע במתנה כפלטפורמה שיווקית, כאמצעי מצוין למיתוג עצמי, ובכך לחזק ולהדק את הקשר שלה עם עובדיה מזה ולחזק את תחושת השייכות שלהם אל החברה הממותגת מזה.  המתנה שנותנת החברה היא מתנה שמוענקת גם לעצמה.

יש מתנות שימושיות ואפקטיביות רבות כגון: דיסק און קי ממותג, מפצלי USB (רבים ודאי ייהנו מהמוצר כאשר הבית הופך לרווי מחשבים ומכשירים דיגיטאליים וסלולאריים), עכברים אופטיים, מעמדים שולחניים עם מקום לעט ולכרטיסי ביקור, מטריות ממותגות, אזניות, רמקולים דמויי צורות שונות, סוללות גיבוי לסמארטפונים, מארזי מתנות יוקרתיים עם מוצרים הנושאים את הלוגו של החברה, תיקים לכנסים ולוועידות, עטים ממותגים ועוד.

 

מתנה מעידה על תשומת לב

יש מתנות מפתיעות בשל העיתוי הלא צפוי של קבלתן. יש מתנות מפתיעות בשל העדר כל ציפייה לקבלתן. ראש השנה הוא מועד המיועד והצפוי לנתינת מתנות ולקבלתן. עובדים יודעים מבעוד מועד שהם צפויים לקבל שי לחג ולא אחת אף שותפים להחלטת ועד העובדים על המתנה שיקבלו. בכך מתפוגג אלמנט ההפתעה אבל כשמדובר במתנה  יפה ושימושית, העדר ההפתעה אינו גורע ממנה דבר.

 

מתנה מכל הלב

מתנה לעובדים היא בדרך כלל מתנה ללא ערך מוסף רגשי, אבל עדיין עצם קבלת המתנה עשוי לרגש במידה מסוימת, גם כשעיתי הענקת המתנה צפוי. (כמעט) כל אדם אוהב מתנות., ספק אם יש כיסוי לביטוי "שונא מתנות יחיה".  גם מתנה שמעניקים חברה או מפעל לעובדיהם  הנעשית בחלק בלתי נפרד מהסכם עבודה עשוי להתקבל בהוקרה.  ניתן להפוך את קבלת המתנה לפחות רשמית אם וכאשר מצרפים אליה, לדוגמה, ברכה אישית או משלוח פרחים.

 

חברה המציעה לוועדי עובדים מגוון עשיר של מוצרים וגאדג'טים המתאימים למתנות מאפשרת בחירה בין סוגים שונים של מתנות, אשר המכנה המשותף להן הוא היותן שימושיות, עמידות ובלתי מתכלות. מיתוג המתנות מאפשר לחברה להיתפס על ידי עובדיה כחברה הרואה בהם נכס חשוב ויקר ובעיקר- בני אדם. ידוע לכול כי מה שמכונה "הגורם האנושי" הוא הגורם החשוב והעיקרי להצלחתן של חברות. מתנה לעובדים בחגים בכלל ובראש השנה בפרט היא חלק מביטוי ההוקרה את מסירותם ואת השקעתם. כשם שיש צורך בשימור לקוחות- כך, בהתאמה, יש צורך בשימור עובדים ובצ'יפוּרם  מפעם לפעם. אין כמו ראש השנה חג ומועד מתאים לכך.