מתנות לכנסים וללקוחות

איך לדאוג שהאורחים יזכרו את הכנס שלך

כל כנס הוא פלטפורמה שיווקית מצוינת. ניצול מושכל ואפקטיבי שלו עשוי להניב לכם רווח ותועלת מכל בחינה בכלל ומבחינה עסקית בפרט. על מנת לצרוב את עצמכם בתודעת האורחים בכנס ובזיכרונם עליכם לספק לה ערך מוסף בבחינת "חוויית גלישה" (מושג השאול מתחום האינטרנט). עליכם לקבל את האורחים שלכם בכל הכבוד הראוי, לתת להם תחושה שהם רצויים ומוערכים. שהם חשובים לכם. הדאגה להם יכולה לבוא לידי ביטוי בדברים רבים, גדולים וקטנים גם יחד: באירוח לבבי, בהסעדה מכובדת וטעימה, בהקצת פינת קפה איכותי. בחלוקת צ'ופרים קטנים כגון דיסק און קי, מחזיק מפתחות, כרטיס ביקור מגנטי, כאשר הכול ממותג עם הלוגו שלכם.

 

האורחים יזכרו את הכנס במידה שהוא ייתפס על ידם ככנס יוצא דופן אם בשל אירוע מיוחד בו - כגון הרצאה משעשעת אשר הנושא הרציני המועבר בה מתובל בהומור – ואם בשל צירוף הגורמים השונים הגורם למשתתפים בכנס כי הושקעו בו מחשבה, רצון טוב, מאמץ ומשאבים על מנת ליצור מעמד ייצוגי מכובד.

 

כנס מקצועי הוא הזדמנות לתת למשתתפים בו חוברת יפה, מעוצבת ומסוגננת,  או פולדר שבתוכו תכללו את כל המידע הרלוונטי על אודות החברה או העסק שלכם. החומר הזה יישאר בידיהם אחרי שיפוג הרושם, עז ומרשים ככל שיהיה, של המצגת המקצועית והמרשימה כשלעצמה.

 

מזכרות שלא שוכחים

גם אירועים חברתיים הם הזדמנות מצוינת לשווק את עצמכם. כאשר בוחרים מזכרות לאורחים באירועים ניתן לפנק אותם במתנות קטנות. אם וכאשר מספר המשתתפים באירוע החגיגי ( טקס השקה, מסיבת גיוס/שחרור, מסיבת בר/בת מצווה, חתונה ועוד) הוא רב טבעי שהמזכרת לא תהיה יקרה. לעומת זאת כאשר מדובר באירוע שמספר המשתתפים בו מועט אבל למארגניו חשוב לכבד כל אחד מהם במזכרת יקרת ערך- יש לכם אפשרויות בחירה מגוונות. חברת מגנטיקס מציעה מגוון מזכרות שמתאימות לכל אירוע- עסקי או חברתי: דיסק און קי, עכבר אופטי למחשב, עכב אל חוטי, עמדת עגינה לטלפון נייד, מעמד שולחני ומטען אוניברסאלי לסמארטפון, כיסוי מגן לאייפד, מחשבון שקוף, מפצלי USB, זרוע לטלפון נייד, רמקול בצורת תפוח, תג דקורטיבי למזוודה ועוד.

 

האורחים יזכרו את הכנס שלכם באמצעות פריטים קטנים שהם ישתמשו בהם לעתים תכופות, כאשר השם שלכם והלוגו לא יאפשרו להם לשכוח אתכם.

 

אתם צריכים לתת להם סיבה אחת מספיקה כדי שיזכרו אתכם. הכנס שלכם אמור להיות ממותג אף הוא ברוח, בתפיסה ובחזון שלכם הקובעים את אופי האירוע ואת האופן שבו הוא נערך.

 

אורחים חשים כאשר משקיעים בהם. אתם לא תמיד יכולים לרצות את כולם ואתם לא יכולים תמיד לקלוע לטעם הכול ולצפות שימחאו לכם כפיים וירעיפו עליכם שבחים. אבל אתם תמיד יכולים ואף נדרשים לעשות כל מאמץ על מנת להיות ראויים למלים החמות והמחמיאות שעתידות להיאמר לכם לאחר הכנס המקצועי או האירוע החברתי