דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

איך לבחור זכרון נייד?

איך לבחור זיכרון נייד?

דיסק און קי הוא אחד מאמצעי האחסון הנייד הנפוצים ביותר שקיימים בשל שני יתרונות עיקריים: האפשרות לאחסן עליו כמות גדולה של קבצים וגודלו המזערי. כיום יש בנמצא דגמים שונים של החסנים ניידים ולהם נפח זיכרון גדול במיוחד ויחד עם המחירים נמוכים, ההחסן הנייד הפך להיות מוצר מבוקש בכל בית או משרד. אך בשל ההיצע הרחב, שעשוי להיות מעט מבלבל כאשר רוצים לבצע רכישה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים ושיקולים מרכזיים אותם כדאי לקחת בחשבון טרם הרכישה.


נפח אחסון של זכרון נייד 


אחד השיקולים העיקריים בעת בחירת זיכרון נייד הוא נפח האחסון. ישנם דגמים שונים של החסנים ניידים והם נבדלים זה מזה בגודל נפח האחסון שלהם הנע בין 2GB לבין 128GB. כמובן שישנם גם מוצרים ולהם נפח זיכרון גדול יותר אך מחירם יהיה גבוה בהתאם. לכן מוטב כי תבחרו את הזיכרון הנייד בהתאם לצרכים שלכם ולסוג הקבצים אותם אתם בוחרים לאחסן.


טכנולוגיות ותכונות

מלבד אחסון קבצים, לדיסק און קי ישנם גם שימושים נוספים וטכנולוגיות מיוחדות שכדאי לקחת בחשבון לפני שבוחרים סוג מסוים.

ממשק - רגע לפני שקונים מוטב לבדוק את סוג הממשק להעברת נתונים USB של המכשיר. סוג הממשק משפיע על מהירות העברת הנתונים מהמחשב להחסן הנייד ולהיפך. אם אתם נוהגים להעביר קבצים כבדים וגדולים מוטב כי תוודאו שהממשק מהיר כך שיוכל להעביר את הקבצים ביעילות.
טכנולוגיית U3 - טכנולוגיה נוספת עליה כדאי שלא לוותר היא טכנולוגיית U3. טכנולוגיה זו תשרת אתכם על הצד הטוב ביותר במידה ואתם עובדים על כמה מחשבים במקביל. למי מכם שאינו מכיר, מדובר בתוכנת הפעלה אשר בעזרתה תוכלו להמשיך לעבוד עם תיבת הדוא"ל או הדפדפן המועדפים עליכם מכל מחשב ובאופן מהיר ומיטבי.
• נורית חיווי - אם ברצונכם לדעת האם הזיכרון חובר למחשב באופן תקין עליכם לרכוש החסן נייד ולו נורית חיווי. נורית החיווי נדלקת כאשר הזיכרון מחובר ומהבהבת כאשר עוברים נתונים.
כיווץ - דגמים מסוימים של זיכרונות ניידים כוללים תוכנת כיווץ קבצים בילד אין. כך ניתן למזער את נפח הזיכרון ולאחסן מידע רב יותר על המכשיר.
סוג הזיכרון הנייד
 

כפי שצוין לעיל ישנם סוגים שונים של זיכרונות ניידים מהם ניתן לבחור. מדובר במוצר שימושי להפליא אשר מהווה מתנה נהדרת ללקוחות או לעובדים והדגמים השונים והמגוונים אף פעם לא נמאסים. בין הסוגים הקיימים ניתן למצוא:
זיכרון נייד אוניברסלי
• זיכרון נייד עיגול
דיסק און קי מפתח
• זיכרון נייד כרטיס
• זיכרון נייד שאקל
• זיכרון נייד צמיד
• זיכרון נייד צורני תלת ממדי
• זיכרון נייד שרוך לצוואר
• זיכרון נייד עט
• זיכרון נייד משולב משחק פאזל
• כרטיס קסמים משולב זיכרון נייד
• זיכרון נייד לגו
• ועוד...
כמובן שעל כל אחד מהסוגים ניתן להדפיס את הלוגו, את שם המותג ואף לשלב בין שניהם, ולאחר מכן להעניק את הזיכרון הנייד כמתנה שימושית לעובדים, ללקוחות קיימים, לקידום מכירות ולמטרות שונות ומגוונות לבחירתכם.


מגנטיקס – הכתובת למוצרי קד"מ איכותיים וייחודיים


אם ברצונכם לקדם את העסק, להביע הערכה לעובדים או להוקיר תודה ללקוחות ולספקים במגנטיקס תמצאו מתנות ייחודיות ומקוריות לצד מענה אמין ומקצועי. ניסיוננו העשיר בתחום והידע הרב שצברנו בענפי הטכנולוגיה השונים הוא שמאפשר לנו להפיק עבורכם מוצרי דיסק און קי יוקרתיים ומתוחכמים. בעזרת המוצרים שלנו תוכלו לשדר חדשנות וקדמה ובד בבד להעניק מתנה מעוצבת ושימושית שתסייע לכם בבניית התדמית העסקית ובקידום המותג.
אנו נשמח לעמוד לרשותכם ולסייע לכם לבחור את המתנות ומוצרי הקידום המתאימים ביותר לאופיו של העסק ולמסגרת התקציב שעומדת לרשותכם.