דיסק און קי מעוצבים וממותגים ללקוחות ולעובדים

איך דיסק און קי עובד?

איך דיסק און קי עובד?דיסק און קי (לפי האקדמיה ללשון העברית: הֶחְסֵן נַיָּד, ובקיצור הֶחְסֵן), הוא מכשיר קטן ונייד לאחסון נתונים בממשק USB שניתן לחברו לכל מחשב נייד או נייד ולהעלות עליו נתונים שנשמרו בדיסק. המכשיר הוא פרי פיתוחה טכנולוגי של חברה ישראלית M-systems שבראשותה עומד דב מודן. לצורך אחסון המידע נעזר המכשיר בזיכרון מסוג Flash .

 

יתרונו העצום והייחודי של הדיסק און קי 


התקני הזיכרון הנייד  מבוססים כאמור על זיכרון מסוג Flash . היתרון העצום והייחוד שלו הוא בכך שבניגוד לזיכרון הרגיל של מחשב, אשר נמחק לאלתר ברגע שחלה הפסקת חשמל, אפילו לשבריר שנייה, זיכרון הפלאש שבדיסק און קי שומר על התוכן. ניתן לשכתב אותו ככל שרוצים.

התועלת הרבה והגדולה הגלומה במכשיר קטן זה הוא בכך שהוא מייתר את הצורך לשאת את כל המחשב לצורך העלאת קובץ אחד או קבצים אחדים על מחשב אחר. אם רוצים לשמור על חיסיון המידע ומכל סיבה שהיא לא מעוניינים שהוא יועבר במסרון או דרך המייל, שימוש בדיסק און קי נותן פתרון מיטבי לכך. קלות השימוש בו, ניידותו וגודלו הופכים אותו למכשיר שימושי מאין כמוהו. עם הזמן חלו שינויים ושכלולים בהתקן זה וכיום ניתן להצפין בו מידע ולשלבו עם מכשירים אלקטרוניים שונים ובהם, טלפונים סלולאריים, נגני מוזיקה ועוד. הדיסק און קי המתקדם מוגן מפני וירוסים שעלולים לתקוף את המידע העצור בו במחשבים מסוימים.


דיסק און קי - גיבוי שהולך אתכם לכל מקום


רבים מהמשתמשים בדיסק און קי נושאים אותו עמם לכל מקום אם בארנק, אם המחזיק המפתחות ואם בכיס החולצה, בתיק או בכל מקום. יש בהם מי שאצור בו מידע חשוב ורלוונטי, המגבה מידע השמור במחשב הנייח שלהם. ממדיו הקטנים, הזעירים במונחים יחסיים ומוחלטים, מאפשר לשאת אותו בקלות לכל מקום.
הנגשתו של המידע והשמשתו הן פשוטות בתכלית הפשטות: מתחברים להתקן USB וכל המידע שבדיסק עולה על צד המחשב. ניתן להוסיף עליו ולגרוע ממנו בהתאם לקיבולת שלו.  מחירי המכשיר הזה יורדים כל העת וכיום ניתן להשיג דיסק און קי עם שטח קיבול רב במחיר שווה לכל כיס.


מתנה שימושית


בעלי חברות שונות הבוחרים להעניק לעובדיהם שי לחג או בהזדמנויות חגיגיות אחרות, בוחרים לא אחת בדיסק און קי. מדובר במתנה קטנה ושימושית מאין כמוה. דיסק און קי מעוצב וממותג בלוגו של החברה ובצבעיה מהווה לא רק מתנה אלא גם אחד מבין מוצרי קד"מ הרווחים בשימוש. מי שמקבלים אותו כמתנה יזכרו בכל עת שישתמשו בו מי העניק להם אותו. עבור בעלי החברה יהיה השימוש התכוף והתדיר בדיסק און קי בבחינת ערך מוסף שיווקי עבורם. ניתן להזמין כמות גדולה של דיסק און קי בחברת מגניטקס, המציעה, בין השאר, מגוון גדול של מתנות לעובדים בכל טווח מחירים נדרש ומבוקש.

אם אתם מחפשים מתנה שימושית מרשימה לאנשים שונים – אות להוקרה, להערכה או בשל כל סיבה (אפילו בהעדרה...) דיסק און קי הוא מתנה אידיאלית, המקיימת את היחס המשתלם ביותר במשוואת עלות- תועלת.

 

דיסק און קי ממותג מתנה שימושית ומדליקה 


אם אתם שוברים את הראש מה לתת מתנה- הנה המענה עבורכם: דיסק און קי מעוצב, ממותג, שאפשר לשלב בו גם הקדשה אישית. הוא מהווה מתנה מרשימה כשלעצמה או כתוספת למתנה אחרת. זו גם מתנה קטנה שאתם יכולים, כמובן, להעניק לעצמכם. כאשר המידע החשוב, הרגיש והיקר לכם הולך אתכם לכל מקום גם הביטחון והשקט הנפשיים גוברים.
בשל ממדיו הזעירים של המכשיר מומלץ לחבר אותו אל מחזיק המפתחות או הטלפון הנייד שלכם, כדי לצמצם למינימום את הסיכון לאיבודו.