מוצרי פרסום וקד"מ

מוצרי פרסום וקידום מכירות

מוצרי קידום מכירות - אם אתה מציג בכנס מומלץ להצטייד בכמה מוצרי פרסום ממותגים. היום בעידן המידע כולם מבינים את ערך המידע והיכולות של קידום מכירות נכון. כאשר מבקר מגיע לכנס הוא יודע שפרטי ההתקשרות שלו שווים משהו. יצירת קשר עין ושיחת מכירה ערה עם המבקר, עדיין לא עשו אותו לקוח, כדי לעודד את המבקר ולקחת ממנו את פרטי ההתקשרות כדאי לתת מתנה קטנה או מוצר קד"מ אחר. לאחר הכנס  כאשר תתקשר אל המבקר (שכבר הפך ללקוח פוטנציאלי) סביר להניח שהוא יידע עם מי הוא מדבר.

  • 3D tag

    3D tag
    תג מזוודה עשוי סיליקון מוקשח כולל הבלטת תלת מימד (3D) ללודו החברה
  • מעמד שולחני לסמרטפון

    מעמד שולחני לסמרטפון
    מעמד שולחני פשוט לסמארטפון, הלוגו שלך על שולחן הלקוח במחיר מצחיק!
  • Flight

    Flight
    ערכת טיסה שימושית שתפנק אותכם בטיסה הבאה.
  • פנס נטען ב USB

    פנס נטען ב USB
    פנס נטען ב USB במגוון צבעים כולל מיתוג ב 1- 2 צבעים
  • Kg

    Kg
    משקל דיגיטלי לשקילת למזוודות עד משקל 50 ק"ג.
  • פנס אלומיניום

    פנס אלומיניום
    פנס אלומיניום כולל שאקל לחיבור למחזיק מפתחות, מיתוג בצבע
  • Pad

    Pad
    משטח לעכבר ממותג עם כרית גל
  • Maxi

    Maxi
    פנס לד משולב פותחן בקבוקים
  • Leather

    Leather
    פד לעכבר דמוי עור.
  • Perfect Flight

    Perfect Flight
    ערכת טיסה המושלמת
  • Tag

    Tag
    תג מזוודה עם ערכת תפירה או תג מזוודה מעוצב בצורת מטוס
  • Slide

    Slide
    מעביר מצגות משולב עם דיסק און קי 8GB וסמן לייזר.
  • Calculator

    Calculator
    מחשבון שקוף ממותג במגוון צבעים, מתנה מדליקה במחיר מפתיע!
  • Flexible

    Flexible
    מחשבון גמיש ממותג במגוון צבעים, מתנה מדליקה במחיר מפתיע!
  • מאוורר אישי ממותג בתאורת לד

    מאוורר אישי ממותג בתאורת לד
    מאוורר אישי
  • Metal Business

    Metal Business
    מארז כרטיסי ביקור עשוי מתכת
  • Keys

    Keys
    מחזיק מפתחות 3D
  • מחזיק מפתחות Hoop

    מחזיק מפתחות Hoop
    מחזיק מפתחות 3D
שימוש במדפי תצוגה לקידום מכירות
מדפי תצוגה לקידום מכירות הם פלטפורמה שיווקית אפקטיבית ביותר. הם גלויים לעין. מיצוב מוצרים על מדפים בגובה העיניים של הלקוחות הוא אינטרס ברור ומובהק של יצרניות מותגים שונים בתחום המזון, הטואלטיקה ועוד. עצם נוכחות מוצרים בכלל ומותגים בפרט על מדפי תצוגה בחנויות וברשתות שיווק שונות היא אחת הדרכים המועדפות והיעילות לקידום מכירות.
החדשנות במוצרי פרסום ל 2014
החדשנות במוצרי פרסום בשנת 2014 באה לידי ביטוי בשימוש תכוף ומוגבר במוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים. מוצרים ממותגים כגון גאדג'טים שימושיים שונים משיגים מטרה כפולה: הם מעניקים למי שמקבל אותם תחושה שהוא מכובד ומוערך ומאפשרים למי שמעניקים אותם לזכות לחשיפה מתמשכת. מוצרי פרסום ממותגים מוענקים גם כצ'ופרים וגם כגירוי ומשיכת עוברים ושבים בתערוכות ובירידים על ביתן של חברות שונות.
כיצד מוצרי קד"מ תורמים להוספת לקוחות ולהגדלת מכירות
מוצרי קידום מכירות מעוררים עניין בקרב עוברים ושהים הנחשפים אל מוצריהן של חברות שונות בכנסים, בתערוכות ובירידים שונים, שבהן ניצב ביתן או דוכן של החברה. הסקרנות הטבעית מניעה אנשים להיחשף אל המוצרים במיוחד כאשר עצם התייצבותם במקום מהווה סיבה מספיקה ומוצדקת להעניק להם מוצר לקידום מכירות, בתקווה כי הם ייהפכו מעוברים ושבים ללקוחות.
כנס מקצועי עם מטרה שיווקית ברורה
כנס מקצועי מהווה הזדמנות להיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים. הוא עשוי להתקיים במתכונת של אירוע השקת מוצר או כחלק ממסע פרסומי להחדרתו והטמעתו בשוק. כאשר הוא מלווה מסע יחסי ציבור באמצעי התקשורת השונים, ריבוי אפיקי ההחדרה שלו אל התודעה מגביר את הסיכוי שאנשים רבים ייחשפו ויתוודעו אליו. בכנס מקצועי עם מטרה שיווקית מוצהרת וברורה טבעי ומתבקש לפרוס את מניפת היתרונות והתועלות של מוצר או מוצרי החברה ללקוחותיה.
רעיונות למוצרי קידום מכירות ממותגים
להלן דוגמאות אחדות למוצרים שניתן ורצוי להעניק אותם לצורך קידום מכירות של מוצרים ממותגים:תג מזוודה עשוי סיליקון מוקשח כולל הבלטת תלת מימד (3D) ללוגו החברה, מחשבון שקוף ממותג במגוון צבעים, פנס נטען ב USB במגוון צבעים כולל מיתוג ב 1- 2 צבעים, זרוע לסמארטפון מסתובבת 360 מעלות, כולל מיתוג בצבע, מחשבון בגודל כרטיס אשראי, ממותג בצבע, לוח שנה משולב עם יומן ומד חום, בגימור אלגנטי, ממותג בצבע. ואלה רק טיפות בודדות בים של רעיונות.
התאמת מוצרי קידום מכירות ללקוחות שונים
על מנת לדייק בקליעה אל המטרה- לחזק את מודעותם ובעיקר את מחויבותם של לקוחות כלפי מוצרים של חברה, נכון, רצוי וראוי להעניק להם תחושה (ומתנה קטנה) כי הם לקוחות מוערכים וחשובים. ניתן לפנק אותם במוצרי קידום מכירות שונים כגון: דיסק און קי ממותג, כרטיסי ביקור מגנטיים ממותגים, כיסוי לסמארטפון או מטען ממותג ועוד.
עזרים למיתוג ופרסום העסק
פרסום עסק בכלל ומיתוגו בפרט נעשים תוך שימוש מושכל במגוון אמצעים ודרכים. לוגו של עסק או חברה מהווה את הציר המרכזי של המיתוג והפרסום, מעין חוט שני השזור בכל האמצעים, הפרסומים, המוצרים של החברה.
שיטות פרסום וקידום מכירות באירועים
מה אנחנו, כבעלי עסקים, עושים במקום שמכונסים בו אנשים רבים? מתכננים מבעוד מועד את האופן שבו נוכל לחשוף את המוצר או את השירות שלנו בפניהם במגוון אמצעים חזותיים וקוליים. זה לא קל, אבל זה מאתגר.
יעילות מוצרי פרסום לעסקים קטנים
מגנטים, כרטיסי ביקור מיוחדים, מעמדים שולחניים, מוצרי דפוס שונים כל אלה מהווים אמצעים שיווקיים אפקטיביים ביותר כאשר הם נושאים לוגו של העסק. שימוש בהם מאפשר חשיפה גבוה ביותר בפני כמות גדולה של אנשים.
שיטות ההדפסה השונות על מוצרי פרסום
עולם הדפוס הדיגיטלי הולך ומשתכלל במהירות וכיום יש מספר שיטות פופולריות להדפסה על מוצרי פרסום. במאמר זה נסקור את מרבית השיטות הללו ונציג יתרונות וחסרונות של כל אחת מהן.