מוצרי פרסום וקד"מ

מוצרי פרסום וקידום מכירות

החל במחזיקי מפתחות תלת ממדיים, דרך מוצרי דיסק און קי מעוצבים ועד לערכות ומארזי טיסה מושלמים ומפנקים, לנו במגנטיקס ישנם מוצרי קד"מ ופרסום מיוחדים עבור העסק שלך. על רוב הפריטים באתר ניתן להדפיס את לוגו החברה ולעשות שימוש בצבעי המותג כך שהמוצרים הנבחרים יתנו את המענה המושלם לתדמית העסקית וליעדים של כל עסק, ארגון או חברה.

 

 • 3D tag

  3D tag
  תג מזוודה עשוי סיליקון מוקשח כולל הבלטת תלת מימד (3D) ללודו החברה
 • קוביית קסמים עם לוגו הולוגרמי

  קוביית קסמים עם לוגו הולוגרמי
  Magic cube קוביית קסמים עם לוגו הולוגרמי הניתן לצפייה ולמשחק באפליקציה יעודית.
 • מעמד שולחני לסמרטפון

  מעמד שולחני לסמרטפון
  מעמד שולחני פשוט לסמארטפון, הלוגו שלך על שולחן הלקוח במחיר מצחיק!
 • Flight

  Flight
  ערכת טיסה שימושית שתפנק אותכם בטיסה הבאה.
 • פנס נטען ב USB

  פנס נטען ב USB
  פנס נטען ב USB במגוון צבעים כולל מיתוג ב 1- 2 צבעים
 • Kg

  Kg
  משקל דיגיטלי לשקילת למזוודות עד משקל 50 ק"ג.
 • פטנט להפחתת הקרינה בטלפון הנייד

  פטנט להפחתת הקרינה בטלפון הנייד
  פטנט עולמי להפחתת הקרינה בטלפון הנייד
 • פנס אלומיניום

  פנס אלומיניום
  פנס אלומיניום כולל שאקל לחיבור למחזיק מפתחות, מיתוג בצבע
 • Pad

  Pad
  משטח לעכבר ממותג עם כרית גל
 • מטען נייד לגו 2200mah

  מטען נייד לגו 2200mah
  מטען נייד לגו 2200mah
 • Maxi

  Maxi
  פנס לד משולב פותחן בקבוקים
 • Leather

  Leather
  פד לעכבר דמוי עור.
 • מחזיק מפתחות עם כבל נשלף

  מחזיק מפתחות עם כבל נשלף
  מחזיק מפתחות עם כבל נשלף להטענת הטלפון
 • Perfect Flight

  Perfect Flight
  ערכת טיסה המושלמת
 • דיסק און קי לגו

  דיסק און קי לגו
  דיסק און קי לגו
 • תריס מצלמה webcam cover

  תריס מצלמה webcam cover
  תריס מצלמה ללפטופ webcam cover
 • Tag

  Tag
  תג מזוודה עם ערכת תפירה או תג מזוודה מעוצב בצורת מטוס
 • מחזיק מפתחות לגו- כבל לטעינה

  מחזיק מפתחות לגו- כבל לטעינה
  מחזיק מפתחות לגו- כבל להטענה
 • Slide

  Slide
  מעביר מצגות משולב עם דיסק און קי 8GB וסמן לייזר.
 • Calculator

  Calculator
  מחשבון שקוף ממותג במגוון צבעים, מתנה מדליקה במחיר מפתיע!
 • Flexible

  Flexible
  מחשבון גמיש ממותג במגוון צבעים, מתנה מדליקה במחיר מפתיע!
 • מאוורר אישי ממותג בתאורת לד

  מאוורר אישי ממותג בתאורת לד
  מאוורר אישי
 • Metal Business

  Metal Business
  מארז כרטיסי ביקור עשוי מתכת
 • Keys

  Keys
  מחזיק מפתחות 3D

מדוע מוצרי קידום מכירות הנם חשובים לפרסום ושיווק העסק?


היום בעידן המידע כולם מבינים את החשיבות הטמונה בקידום מכירות נכון. כאשר לקוח פוטנציאלי עושה את הצעד הראשון ומגיע לכנס שארגנת, זה הזמן ליצור קשר עין, לעשות שיחת היכרות ולהציג את המותג, אולם פעולות אלו לא בהכרח יהפכו אותו ללקוח קיים ויטביעו את חותמן עליו. מה שכן יסייע לתהליך ההמרה אלו מוצרי קד"מ, מתנות קטנות, ממותגות ואיכותיות שיעזרו ליצור את הרושם הראשוני הנכון ולבסס את מעמדו של העסק כאוטוריטה מקצועית בתחומה.


במיוחד בשבילך: שפע של מוצרי פרסום וקידום מכירות ברמת איכות גבוהה


באפשרותך לגשת כבר עכשיו לקטלוג המקוון שלנו של מוצרי קידום מכירות ולבחור את המוצרים שישמשו אותך לקידום ופרסום העסק שלך מתוך מגוון אפשרויות מיוחדות ומקוריות, גאדג'טים מעניינים וטכנולוגיות מתקדמות. אנו כאן עבורך ולמענך ונשמח לעמוד לרשותך לצורך ייעוץ והכוונה ובכך לסייע לך לבחור מוצרי פרסום וקד"מ המתאימים למטרות והיעדים שלך.

שימוש במדפי תצוגה לקידום מכירות
מדפי תצוגה לקידום מכירות הם פלטפורמה שיווקית אפקטיבית ביותר. הם גלויים לעין. מיצוב מוצרים על מדפים בגובה העיניים של הלקוחות הוא אינטרס ברור ומובהק של יצרניות מותגים שונים בתחום המזון, הטואלטיקה ועוד. עצם נוכחות מוצרים בכלל ומותגים בפרט על מדפי תצוגה בחנויות וברשתות שיווק שונות היא אחת הדרכים המועדפות והיעילות לקידום מכירות.
החדשנות במוצרי פרסום ל 2018
החדשנות במוצרי פרסום בשנת 2018 באה לידי ביטוי בשימוש תכוף ומוגבר במוצרי פרסום וקידום מכירות ממותגים. מוצרים ממותגים כגון גאדג'טים שימושיים שונים משיגים מטרה כפולה: הם מעניקים למי שמקבל אותם תחושה שהוא מכובד ומוערך ומאפשרים למי שמעניקים אותם לזכות לחשיפה מתמשכת. מוצרי פרסום ממותגים מוענקים גם כצ'ופרים וגם כגירוי ומשיכת עוברים ושבים בתערוכות ובירידים על ביתן של חברות שונות.
כיצד מוצרי קד"מ תורמים להוספת לקוחות ולהגדלת מכירות
מוצרי קידום מכירות מעוררים עניין בקרב עוברים ושהים הנחשפים אל מוצריהן של חברות שונות בכנסים, בתערוכות ובירידים שונים, שבהן ניצב ביתן או דוכן של החברה. הסקרנות הטבעית מניעה אנשים להיחשף אל המוצרים במיוחד כאשר עצם התייצבותם במקום מהווה סיבה מספיקה ומוצדקת להעניק להם מוצר לקידום מכירות, בתקווה כי הם ייהפכו מעוברים ושבים ללקוחות.
כנס מקצועי עם מטרה שיווקית ברורה
כנס מקצועי מהווה הזדמנות להיחשף בפני לקוחות פוטנציאליים. הוא עשוי להתקיים במתכונת של אירוע השקת מוצר או כחלק ממסע פרסומי להחדרתו והטמעתו בשוק. כאשר הוא מלווה מסע יחסי ציבור באמצעי התקשורת השונים, ריבוי אפיקי ההחדרה שלו אל התודעה מגביר את הסיכוי שאנשים רבים ייחשפו ויתוודעו אליו. בכנס מקצועי עם מטרה שיווקית מוצהרת וברורה טבעי ומתבקש לפרוס את מניפת היתרונות והתועלות של מוצר או מוצרי החברה ללקוחותיה.
רעיונות למוצרי קידום מכירות ממותגים
להלן דוגמאות אחדות למוצרים שניתן ורצוי להעניק אותם לצורך קידום מכירות של מוצרים ממותגים:תג מזוודה עשוי סיליקון מוקשח כולל הבלטת תלת מימד (3D) ללוגו החברה, מחשבון שקוף ממותג במגוון צבעים, פנס נטען ב USB במגוון צבעים כולל מיתוג ב 1- 2 צבעים, זרוע לסמארטפון מסתובבת 360 מעלות, כולל מיתוג בצבע, מחשבון בגודל כרטיס אשראי, ממותג בצבע, לוח שנה משולב עם יומן ומד חום, בגימור אלגנטי, ממותג בצבע. ואלה רק טיפות בודדות בים של רעיונות.
התאמת מוצרי קידום מכירות ללקוחות שונים
על מנת לדייק בקליעה אל המטרה- לחזק את מודעותם ובעיקר את מחויבותם של לקוחות כלפי מוצרים של חברה, נכון, רצוי וראוי להעניק להם תחושה (ומתנה קטנה) כי הם לקוחות מוערכים וחשובים. ניתן לפנק אותם במוצרי קידום מכירות שונים כגון: דיסק און קי ממותג, כרטיסי ביקור מגנטיים ממותגים, כיסוי לסמארטפון או מטען ממותג ועוד.
עזרים למיתוג ופרסום העסק
פרסום עסק בכלל ומיתוגו בפרט נעשים תוך שימוש מושכל במגוון אמצעים ודרכים. לוגו של עסק או חברה מהווה את הציר המרכזי של המיתוג והפרסום, מעין חוט שני השזור בכל האמצעים, הפרסומים, המוצרים של החברה.
שיטות פרסום וקידום מכירות באירועים
מה אנחנו, כבעלי עסקים, עושים במקום שמכונסים בו אנשים רבים? מתכננים מבעוד מועד את האופן שבו נוכל לחשוף את המוצר או את השירות שלנו בפניהם במגוון אמצעים חזותיים וקוליים. זה לא קל, אבל זה מאתגר.
יעילות מוצרי פרסום לעסקים קטנים
מגנטים, כרטיסי ביקור מיוחדים, מעמדים שולחניים, מוצרי דפוס שונים כל אלה מהווים אמצעים שיווקיים אפקטיביים ביותר כאשר הם נושאים לוגו של העסק. שימוש בהם מאפשר חשיפה גבוה ביותר בפני כמות גדולה של אנשים.
שיטות ההדפסה השונות על מוצרי פרסום
עולם הדפוס הדיגיטלי הולך ומשתכלל במהירות וכיום יש מספר שיטות פופולריות להדפסה על מוצרי פרסום. במאמר זה נסקור את מרבית השיטות הללו ונציג יתרונות וחסרונות של כל אחת מהן.